دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

قطعا یا شاید احتمالا شما هم طی ماه‌ها و روزهای اخیر صحبت‌هایی پیرامون سریال جدیدی که پیش‌بینی شده قرار است جایگزین جدید سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) شود مطالبی را شنیدهاید، وست ورد WestWorld محصول جدید و خوش ساخت شبکه HBO است که پیش‌تر مطالبی را در مورد آن برایتان منتشر کرده بودیم. این سریال هم به مانند سایر سریال‌های منتشر شده توسط اچ‌بی‌او در ۱۰ قسمت فصل خود را با یک تفاوت جزئی به اتمام رسانده است. تفاوت مذکوری که در این سریال شاهدش بودیم اضافه شدن ۳۰ دقیقه به زمان قسمت پایانی فصل نخست آن بود، بطوریکه قسمت‌های ۱ تا ۹ این سریال در مدت زمان ۶۰ دقیقه‌ای هر هفته برای نمایش به روی آنتن رفته بود و قسمت پایانی این سریال (در فصل نخست) در مدت زمان ۹۰ دقیقه‌ای پخش شد.

هشدار: خواندن این مطلب روایت داستان در فصل نخست را بیان می‌کند، پس اگر هنوز این سریال را ندیده‌اید از خواندن این مطلب صرف نظر کنید.

به طور خلاصه عنوان می‌کنیم که سریال دنیای غرب با تم آینده‌گرایانه خود به عنوان یک سریال مفهومی خودش را به بهترین شکل ممکن در ژانر علمی-تخیلی مطرح کرده و در واقع این سریال یک بازسازی پرهزینه از فیلم دنیای غرب تولید شده در سال ۱۹۷۳ می‌باشد.

قسمت نخست این سریال در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۱۶ به روی آنتن رفت و به مانند سریال بازی تاج و تخت شروعی خسته‌کننده را در پیش گرفت و این بی‌حوصلگی که به کاربران انتقال داده بود تا به حدی بود که عده‌ای تصمیم گرفتند از دیدن آن صرف نظر کنند.

اما تمام کسانی که به نوشته نولان و تهیه کنندگی آبرامز اعتماد داشتند تا انتهای این سریال در فصل نخست با آن‌ها همراه بودند و همگی در پایان فصل نخست به طور مشترک با خود یک عبارت را تکرار میکردند چقدر خوب بود.

و اما آخرین قسمت از فصل اول سریال دنیای غرب را می‌توانیم بدون تردید و حتی لحظه‌ای درنگ به عنوان یکی از جذاب‌ترین و افشاگرایانه‌ترین قسمت‎‌های این سریال علمی تخیلی عنوان کنیم.

رابرت فورد و مرد سیاه پوش یا همان ویلیام، واقعا مُردند؟

یکی از بزرگترین و مهم‌ترین لحظه‌های این قسمت را باید به کشته شدن شخصیت ویلیام و دکتر رابرت فورد اختصاص بدهیم، جایی که هر دو توسط میزبان‌ها کشته شده‌اند. ویلیام و دکتر رابرت فورد هر دو به همراه اعضای هیئت مدیره کمپانی WestWorld که برای معرفی روایت جدید داستانی دکتر فورد به پارک دعوت شده بودند توسط میزبان‌ها قتل عام شدند.

خودآگاهی که آرنولد تصورش را می‌کرد هم‌اکنون به تمامی میزبان‌ها داده شده است، میزبان‌ها کنترل تمام دنیای داخل پارک و خارج پارک را در دست گرفته‌اند!

جیمی سیمپسون که در سریال وست ورد در نقش ویلیام ایفای نقش کرده بود اخیرا و پس از قسمت آخر این سریال طی مصاحبه‌ای که با وب سایت هالیوود ریپورتر داشته عنوان کرده که برای نقش‌آفرینی در فصل دوم این سریال تاکنون قراردادی را با عوامل تولید سریال منعقد نکرده، اما بعید به نظر می‌رسد که این عدام توافق فعلی سیمپسون با عوامل تولید وست ورد را به معنای عدم بازگشت و حضور او در فصل دوم این سریال بدانیم چرا که در ادامه او اینطور عنوان کرده که:

نمی‌توانم هیچ مطلبی را در خصوص خط داستانی این سریال در فصل دوم به طور قطع به شما ارائه کنم، اما تا به این حد می‌توانم با شما صحبت کنم که من تقریبا مطمئنم که احتمال بازگشت شخصیت من (ویلیام) به این سریال در فصل دوم  وجود دارد.

سیمپسون گرچه عنوان کرده که نمیتوانند به طور قطع راجع به فصل جدید اظهار نظر کند اما او به طور مشخص از اطمینانش برای حضور در فصل دوم سخن به میان آورده است. حال مشخص نیست که آیا این سخن سیمپسون به معنا زنده بودن او در فصل دوم است یا به معنای روایت داستان‌های بیشتر در خصوص دوران جوانی او در شخصیت مرد سیاه پوش؟!

اگر فورد و مرد سیاه‌پوش مرده باشند، پس کنترل تمام وست ورد به دست میزبان‌ها افتاده است؟ این یکی از هزاران سوالی است که ممکن است برای شما و ده‌ها نفر دیگر پیش آمده باشد، تنها باید منتظر ماند و دید که در فصل دوم این سریال چه داستانی را برای بینندگان در نظر گرفته‌اند.

با توجه به گفته کیسی بلویز (مسئول برنامه ریزی شبکه HBO) که اعلام کرده سریال وست ورد یک پروژه بزرگ و آینده گرایانه است، نمی‌توانیم با اطمینان اعلام کنیم که فصل دوم این سریال در سال ۲۰۱۷ آماده خواهد شد یا به سال بعد یعنی ۲۰۱۸ موکول شود.

این خبر از کانال اخبار روز برای شما انتخاب شده است.