دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

ایر بی اند بی (Airbnb) که در سال ۲۰۰۸ و در ابتدا توسط دو نفر در سانفرانسیسکو و با هدف اقامت مسافران در خانه‌های افراد در سراسر جهان آغاز به کار کرد در حال حاضر به عنوان یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های حال حاضر دنیا از آن یاد می‌شود. در حال حاضر به میزان ۲ میلیون خانه در ۳۳ هزار شهر دنیا در این وب‌سایت به طور رسمی به ثبت رسیده است. همانطور که پیش‌تر عنوان شده بود وب‌سایت Airbnb با در نظر گرفتن هزینه‌های گران هتل‌ها برای کسانی که قصد دارند سفر ارزان‌تر و اقتصادی‌تری داشته باشند و یا تمایل دارند با فرهنگ مردم هر منطقه به طور مستقیم آشنا شوند و وارد زندگی‌شان شوند این امکان را فراهم کرده تا بتوانند در خانه‌های میزبان‌ها که به میزان ۲ میلیون خانه در ۳۳ هزار شهر در قالب ۱۹۱ کشور به ثبت رسیده اقامت داشته باشند.

صبح امروز و ضمن کنفرانسی که این شرکت در لس آنجلس ترتیب داده، برایان چسکی خبر از اضافه شدن ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیز زیادی به این برنامه را به افراد حاضر در سالن کنفرانس داده است.

در واقع ایر بی اند بی به جهت رزرو یا اجاره کردن آنلاین خانه یا اتاق در سراسر جهان کار خودش را آغاز کرد.

داستان شکل گیری:

در سال ۲۰۰۷ دو دوست (برایان و جویی) به علت نیاز داشتن به پول خانه خودشان را به سه مسافر کرایه دادند، آن‌ها با فراهم کردن نیازهای اولیه یک زندگی برای مسافران توانستند در مدت زمانی که مسافران در سانفرانسیسکو حضور داشتند اقامت دلنشینی را برای آن‌ها رقم بزنند. برایان و جویی به پولشان رسیدند و مسافران نیز با قیمتی چند برابر کمتر از قیمت‌های هتل در سانفرانسیسکو اقامت دلنشینی را تجربه کردند.

در حقیقت برایان و جویی به دغدغه‌ای توجه کردند که پیش از آن‌ها کسی به آن توجهی نکرده بود. نیاز به یک اقامت آرام در یک محیط دلنشین تمام دغدغه افراد برای سفر کردن محسوب می‌شود.

برایان و جویی تصمیم به راه‌اندازی استارتاپی کردند تا از مردم علاقه‌مند دعوت کنند تا با اضافه کردن خانه‌هایشان به وب‌سایت ایر بی‌اندبی به مسافران اعلام کنند که برای سکونت گزینه‌ای جز هتل نیز مقابل رویشان است.

چندسال بعد برایان به عنوان موسس اصلی ایر بی‌اندبی ضمن گزارشی که با نیویورکر داشت عنوان کرد که ۱۵۰ میلیون مهمان در ۳ میلیون خانه به واسطه ایر بی‌اندبی ساکن شده‌اند.

ایر بی اند بی با هدف آسان‌تر کردن سفر همواره مواردی که به آن‌ها گزارش می‌شود را مورد بررسی جدی قرار می‌دهد و تا حد امکان توانسته به نیازهای مردم توجه کنند و آن‌ها را به برنامه خود اضافه کند، امکاناتی نظیر رزرو کردن بلیط‌های پرواز و کرایه خودرو قابلیت‌های جدیدی است که آن‌ها در نسخه جدید برنامه‌شان اضافه کرده‌اند، آن‌ها اعلام کرده‌اند از امروز تمامی استفاده کنندگان از خدمات ایر بی‌اندبی می‌توانند تنها به واسطه استفاده از یک اپلیکیشن بلیط هواپیما، خودرو و مکان اقامتی مورد نظرشان را رزرو و به صورت آنلاین پرداخت کنند.

آینده اینجاست.

خانه‌های متنوع با قیمت‌های مناسب، تجربه دیگران از سکونت در مکان‌های ثبت شده در ایر بی‌اندبی و مکان‌های دیدنی یک شهر همه و همه در قالب یک اپلیکیشن برای خدمت به شما حاضر شده‌اند.

سال ۲۰۱۶ و آینده‌ای که به ایر بی‌اندبی اضافه شد:

ایر بی اند بی قرار است سفر جادویی و آسانی را برای شما رقم بزند، اما این یک جادوی خیالی نیست، بلکه این عین واقعیت است. در استفاده از این برنامه به شما این امکان داده شده تا تمام ابزار و لوازمی را که نیاز دارید در قالب یک اپلیکیشن تهیه کنید، از رزرو کردن بلیط هواپیما گرفته تا کرایه خودرو،‌ شما فقط می‌بایست انتخاب کنید.

اگر شما میخواهید یک سفر برنامه‌ریزی شده و جادویی داشته باشید نیاز دارید تا تمامی ابزار و لوازمتان را پیش از سفر مشخص کنید، اما فرض کنید بتوانید قبل از سفر آن‌ها را در مقصد مورد نظرتان آماده کنید و به محض رسیدنتان همه چیز آماده استفاده باشد، این یک سفر فوق‌العاده آسان و شگفت‌انگیز است.

این جادوی Airbnb است تا در قالب یک برنامه به شما امکانات فوق‌العاده‌ای را ارائه دهد.

تا پیش از این شما تنها می‌توانستید خانه‌هایی را که اضافه شدند ببینید، نظرات سایر مسافران را بخوانید و در نهایت انتخاب خود را انجام دهید، اما امروز داستان دیگری برای شما تعریف شده و شما می‌توانید تا جزیی‌ترین قسمت منزلی که قصد دارید در آن سکونت کنید را هم مشخص کنید، از استخر روباز در ساختمان گرفته تا نوع فنجان قهوه خوری و نوع تخت خواب استفاده شده در آن.

منتظر جادوی ایر بی‌اندبی بمانید، چراکه شما میتواید همه چیز را به سلیقه خودتان تغییر دهید و کار را فقط به ایر بی‌اندبی بسپارید، صبر کنید، خانه شما آماده است شما می‌توانید از آن استفاده کنید فقط قدم آخر مانده و آن‌هم پرداخت صورت حساب است.

طی کار کردن با نسخه جدید این برنامه بدون شک شما یاد سری بازی‌های The Sims خواهید افتاد چراکه میتوانید کل خانه را تغییر دهید و هرچه میخواهید را به آن اضافه کنید.

شما حتی می‌توانید برای اقامت خود در یک خانه خدمتکار هم استخدام کنید، نیازی به گشتن در شهر و پیدا کردن موسسات نظافتی نیست و شما میتوانید در قسمت Service این درخواست را به ایر بی‌اندبی ارسال کنید، آنها همه کارهای لازمه را انجام خواهند داد.

برای سفر خودتان به یک کشور خارجی و یک شهر نیازمند خودرو هستید؟ نگران نباشید چراکه ایر بی‌اندبی با قراردادهایی که با آژانس‌های کرایه خودرو منعقد کرده این امکان را نیز برای شما فراهم کرده تا شما  قبل از سفر خودرو مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و به محض رسیدن به محل مورد نظر از آن استفاده کنید.

تاکید میکنیم همه این‌ها در یک اپلیکیشن قابل استفاده است نیازی به نصب کردن اپلیکیشن‌های جدا برای رزرو هرکدام نیست.

Airbnb بدون شک بزرگترین و هیجان‌انگیزترین آژانس مسافرتی دنیا در قرن ۲۱ محسوب می‌شود.

اگر از هرکدام از سرویس‌های ایر بی‌اندبی خوشتان آمد می‌توانید آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید و آن‌ها را در انتخابی هدفمندتر راهنمایی کنید.

تکنولوژی هدفی جز راحت‌تر کردن زندگی انسان ندارد، با استفاده از تکنولوژی و شناخت ظرفیت‌های موجود شما می‌توانید بهترین‌ها را رقم بزنید.

ایر بی‌اندبی

این خبر از کانال اخبار روز برای شما انتخاب شده است.