دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

به نقل از پانوشت: هفته گذشته اوباما در بخشی از صحبت‌های پایانی اش در کاخ سفید گفت: «من منتظر پیشنهاد همکاری اسپاتیفای هستم.» او  خطاب به حاضرین در سخنرانی اش گفت:« می‌دانم که شما به پلی‌لیست‌های من علاقمندید.»
اوباما که در سخنرانی پایانی خودش در کاخ سفید صحبت می‌کرد، از علاقه شدید افراد به پلی‌لیست‌هاش در اسپاتیفای گفت و اعلام کرد که با توجه به این محبوبیت‌ها، اسپاتیفای باید به او پیشنهاد همکاری بدهد. بعد از سخنرانی باراک اوباما، دنیل اک مدیرعامل اسپاتیفای در توییتی به باراک اوباما اعلام کرد:«شنیدم به کارکردن در اسپاتیفای علاقه داری؟ این آگهی ما رو دیدی؟» و یک لینک هم برای اوباما فرستاد.

در لینک آگهی که دنیل اک برای اوباما ارسال کرده بود، یک بند به شرایط استخدام شدن در اسپاتیفای اضافه شده بود و آن بند چیزی نبود جز شرط: «دارا بودن ۸ سال سابقه ریاست جمهوری ایالات متحده.»
مضمون آگهی استخدام اسپاتیفای این بود که:«کسی که بتواند فهرست آهنگ‌های جدید را شناسایی کرده و ایده‌های جدیدی برای رشد آن‌ها در آینده داشته باشد و حداقل ۸ سال هم تجربه کار اداری در یکی از کشورهای خیلی مهم جهان را دارا باشد، می‌تواند به اسپاتیفای بپیوندد.»
سایت کاخ سفید نیز همزمان با صحبت‌های باراک اوباما پلی‌لیست مورد علاقه او در اسپاتیفای را برای عموم منتشر کرده و اسپاتیفای هم اکانت کاخ سفید را به حالت رسمی و تایید شده درآورده است.
اسپاتیفای یک سرویس پخش آنلاین موسیقی است که با بیش از ۷۵ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان از مطرح‌ترین سرویس‌های استریمیننگ موسیقی در جهان است.

این خبر از کانال اخبار روز برای شما انتخاب شده است.